Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Канадські інструктори будуть тренувати українців військових ще рік

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

Канадські інструктори будуть тренувати українців військових ще рік

A military unit from Canada marches during a military parade marking Polish Armed Forces Day, in Warsaw, Poland, Friday, Aug. 15, 2014. Poland is holding its biggest military parade in years with tanks and soldiers moving through central Warsaw and military aircraft flying overhead. The parade comes on the August 15 holiday that honors a stunning Polish victory against Russian Bolsheviks in 1920. A group of Canadian soldiers are taking part in military exercises in Poland.(AP Photo/Czarek Sokolowski)

В оборонний бюджет Канади на наступний фіскальний рік, який розпочнеться 1 квітня, закладена сума необхідна для продовження військової тренувальної місії канадських Збройних сил в Україні ще на один рік.

«Бюджет на 2016 рік підтверджує зобов’язання взяті Канадою щодо підтримки українських Збройних Сил шляхом військових тренувань і збільшення їх можливостей у 2016-2017 роках в координації з іншими країнами, що проводять аналогічні навчання», – вказано в документі.

Втім, конкретна сума, яка знадобиться на забезпечення перебування 200 канадських інструкторів в Україні щонайменше до 31 березня 2017 року, не вказується.

Канада також зобов’язалася брати участь у боротьбі міжнародної коаліції з тероризмом та заходах з підтримки союзників НАТО в центральній і східній Європі. Нагадаємо, канадські інструктори тренують українських бійців з осені 2015 року.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply