Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Канада реагує на вбивство Джамаля Хашоґджі

Автор:

|

Грудень 17, 2018

|

Рубрика:

Канада реагує на вбивство Джамаля Хашоґджі

Про це пише у понеділок, 17  грудня, інтернет-видання «Радіо Свобода». Як повідомив канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо, зараз розглядається можливість скасування великого військового контракту з Саудівською Аравією. І сама через вбивство журналіста Джамаля Хашоґджі.

Договір на постачання військової техніки був укладений ще у 2014 році. Його сума –  близько $13 мільярдів. Канада зобов’язалася поставити Ер-Ріяду понад дев’ятсот бойових машин піхоти LAV 700. Наприкінці листопада Оттава запровадила санкції проти 17 підданих Саудівської Аравії через це вбивство.

Колумніст газети «The Washington Post» Джамаль Хашоґджі був убитий на початку жовтня у саудівському консульстві в Стамбулі. Останніми роками журналіст виступав з різкою критикою політики, здійснюваної владою Саудівської Аравії. Турецькі й американські спецслужби вважають, що до вбивства може бути причетним вище керівництво цієї країни. 14 грудня Сенат США прийняв резолюцію, в якій наслідний принц Саудівської Аравії визнається винним в організації вбивства Джамаля Хашоґджі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply