Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Канада пропонує модернізувати СОТ

Автор:

|

Липень 28, 2018

|

Рубрика:

Канада пропонує модернізувати СОТ

Про це у суботу, 28 липня, повідомляє з посиланням на агенцію Reuters інтернет-газета «Європейська правда». В Оттаві запропонували скликати нараду міністрів торгівлі низки країн, щоб обговорити реформу Світової організації торгівлі (СОТ).

Канадський міністр торгівлі Джим Карр з цього приводу коментарів не давав, але його прес-секретар Джозеф Пікерілл заявив, що зустріч відбудеться у столиці країни у жовтні. При цьому наголосив, що представники Китаю і США, найімовірніше, запрошені не будуть. Наразі визначено коло країн-однодумців (Австралія, Бразилія, Чилі, Європейський Союз, Японія, Кенія, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Сінгапур, Південна Корея та Швейцарія), які виступають як каталізатор дій і мають конкретні пропозиції. Канада вже висунула пропозиції щодо електронної комерції, захисту інвестицій та прискорення торгівлі з країнами, що розвиваються.

Як відомо, СОТ зараз переживає серйозну кризу на тлі звинувачень Дональда Трампа в упередженому ставленні організації до Сполучених Штатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply