Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Канада посилює військову присутність в Арктиці

Автор:

|

Грудень 22, 2018

|

Рубрика:

Канада посилює військову присутність в Арктиці

«24 Канал» повідомляє у суботу, 22  грудня, про виділення канадським урядом коштів та впровадження низки проектів з метою підвищити обороноздатність держави в Арктиці. Зокрема, у цьому регіоні буде збільшено кількість суден та гелікоптерів.

Міністр оборони Канади Харджит Саджан заявив, що створення нової інфраструктури має на меті підтримати спроможність країни «реагувати на Півночі». І йдеться не лише про військові аспекти, а й про підтримку місцевих мешканців. Тому тут застосовується цілісний урядовий підхід.

Втім, як наголосив Харджит Саджан, з огляду на величезні канадські арктичні території, миттєво посилити позицію Канади не вдасться. На досягнення потрібного рівня фінансування країна потребує трохи більше часу.

Нагадаємо, що обороноздатності в Арктиці нещодавно були присвячені навчання «Trident Juncture 2018» – найбільші в історії НАТО з часів «холодної війни». Вони тривали майже місяць і мали на меті відпрацювання відповіді Альянсу на атаку «умовного агресора”. Зокрема зазначалося, що навчання мають стати сигналом для Росії про те, що країни-члени НАТО готові до колективної оборони.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply