Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Канада подала приклад Сполученим Штатам

Автор:

|

Грудень 15, 2017

|

Рубрика:

Канада подала приклад Сполученим Штатам

Який саме, розповідає у п’ятницю, 15 грудня, «Голос Америки». Видання цитує  коментар, що його написав у мережі Twitter сенатор-республіканець Роб Портман: «Вітаю дії Канади, яка дозволила надання оборонної летальної допомоги Україні, щоб вона могла себе захистити. Америці давно пора зробити те саме».

Нагадаємо, що 23 листопада уряд Канади схвалив внесення України до переліку країн, до яких дозволено експорт зброї (Automatic Firearms Country Control List). Це рішення було опублюднене 14 грудня, перед тим як канадський парламент пішов на різдвяні канікули.

Україна доклала чимало дипломатичних зусиль, щоб отримати такий дозвіл. Це питання обговорювалось на зустрічі президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо минулої осені. Внесення України до Automatic Firearms Country Control List дозволяє канадським експортерам звертатись до уряду Канади за наданням дозволу на експорт до України певних заборонених видів озброєння та пристроїв. Зауважимо, що цей факт вже викликав дуже болісне реагування у Москві.

Світлина АР: сенатор Роб Портман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply