Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Канада очима українського посла

Автор:

|

Липень 16, 2017

|

Рубрика:

Канада очима українського посла

У неділю, 16 липня, інтернет-видання «Главком» оприлюднило думку Надзвичайного і Повноважного Посла України у Канаді Андрія Шевченка про країну перебування і  канадців, про ставлення до нашої держави і сприйняття російської агресії.

«Україна тут на слуху, – твердить Андрій Шевченко. – Звичайно, нам завжди хочеться більшого. Але треба віддати належне Канаді. Це країна, яка дуже допомагає нам, переймається нашою бідою. В Канаді відсутні сентименти до Путіна, до тієї імперської Росії, яку будує Кремль. Це дуже відрізняє Канаду від багатьох, наприклад, європейських, держав, де нам доводиться ламати великий спротив. Канада допомагає Україні не лише тому, що тут є українська громада, яка до цього закликає. Канадці нас підтримують, бо знають, що так правильно».

Посол висловив вдячність канадському уряду і громадянам держави за допомогу у боротьбі України за свою незалежність. Називаючи Канаду країною з величезною повагою до людської гідності і законів, Андрій Шевченко наголосив, що вже тому сам факт російської агресії та анексії Криму є тут абсолютно неприйнятним.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply