Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Канада: обрано лідера Консервативної партії

Автор:

|

Травень 28, 2017

|

Рубрика:

Канада: обрано лідера Консервативної партії

Ним став колишній спікер Палати громад Канади 38-річний Ендрю Шир. Про це повідомляє 28 травня сайт ВВС. Вочевидь, новий лідер Консервативної партії Канади стане головним суперником чинного прем’єр-міністра Джастіна Трюдо на виборах у 2019 році.

Нагадаємо, консерватор Стівен Харпер пішов у відставку з посади прем’єр-міністра Канади у 2015 році, поступившись представнику Ліберальної Партії Джастіну Трюдо. Після цього Консервативну партію тимчасово очолила колишній міністр охорони здоров’я Канади Рона Емброуз.

За підсумками внутрішньопартійних виборів Ендрю Шир набрав 51% голосів членів своєї партії. Тобто, він з мінімальною перевагою переміг колишнього очільника канадського зовнішньополітичного відомства Максима Берньє, що свідчить про ймовірність розколу у лавах консерваторів. Тому Ендрю Шир, виступаючи перед своїми прихильниками, пообіцяв його не допустити. Експерти теж називають головним завданням нового лідера залагодження розбіжностей між двома партійними групами і об’єднання партії.

У своїх виступах Ендрю Шир критикував Джастіна Трюдо за допущення великого бюджетного дефіциту і за м’яку позицію стосовно ісламістського терору.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply