Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Канада і Литва підтримали Україну у НАТО

Автор:

|

Травень 26, 2018

|

Рубрика:

Канада і Литва підтримали Україну у НАТО

У Варшаві, у суботу, 26 травня, відбулося чергове засідання Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу. Власний кореспондент агенції «Укрінформ» повідомляє про критичні зауваження на адресу Угорщини, які лунали у виступах делегатів.

Зокрема, представниця Литви заявила: «Одна з країн Вишеградської групи намагається використовувати НАТО як інструмент для блокування зустрічі НАТО-Україна. Це неприпустимо і тому прошу наших угорських колег, аби вони сприяли тому, щоб угорський уряд не використовував НАТО як інструмент розв’язування проблем між Україною та Угорщиною».

«Блокування однією країною процесу євроатлантичної інтеграції України для нас виглядає дуже проблематично і дивно з політичної точки зору» – наголосив делегат від Канади. Він розповів, що відвідував школи нацменшин в Україні, і там поважається право на використання рідних мов.

У відповідь на критику представник від Угорщини зазначив: «Угорщина завжди солідаризувалася з Україною і буде підтримуватиме суверенітет і територіальну цілісність України, і засуджує нелегальну анексію Криму з боку Росії».

Нагадаємо, що Угорщина вже втретє блокує проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів через претензію до мовної статті українського закону про освіту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply