Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Канада допомагає сільській медицині України

Автор:

|

Лютий 07, 2018

|

Рубрика:

Канада допомагає сільській медицині України

У середу, 7 лютого, у Києві підписано Меморандум про співпрацю між двома українськими міністерствами (регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і охорони здоров’я), Світовим банком і Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України.

Присутній на церемонії Президент Петро Порошенко подякував Уряду Канади, особисто Прем’єр-міністру Джастіну Трюдо, який «з великим ентузіазмом разом з усім канадським урядом сприйняв пропозицію щодо спільної роботи із запровадження системи телемедицини для мешканців сільської місцевості в Україні». За словами Глави держави, Канада надала для втілення реформ в Україні понад $700 млн, понад $12 млрд за 25 років надав Світовий банк. Петро Порошенко також розповів, що обговорював питання запровадження телемедицини з Канцлером ФРН Анґелою Меркель та Головою Світового банку Джимом Йонг Кімом.

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук наголосив, що канадський Уряд підтримує реформаторські зусилля України, зокрема впровадження «універсального доступу до системи охорони здоров’я».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply