Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Його в двері, а він у вікно. Путін зробив нову заяву щодо паспортів

Автор:

|

Квітень 29, 2019

|

Рубрика:

Його в двері, а він у вікно. Путін зробив нову заяву щодо паспортів

Президент РФ Володимир Путін розраховує домовитися з Володимиром Зеленським з питання надання громадянам України громадянства РФ, передає його слова російське ТАСС. У повідомленні відзначається, що Путін назвав “дуже хорошим” заяву обраного президента України про готовність видавати українські паспорти громадянам Росії.

“Це говoрить про те, що ми домовимося, напевно, тому що у нас є багато спільного”, – сказав Путін. Він пояснив, що має на увазі спільність роcіян і українців.

“Я багато разів наголошував, що українці і росіяни – братські народи, і навіть більше того. Я взагалі вважаю, що це один народ. І якщо у нас буде спільне громадянство, від цього тільки виграють і росіяни, і українці”, – сказав Путін .

У відповідь на попередню заяву президента РФ Володимир Зеленський заявив, що Україна буде “надавати українське громадянство представникам всіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. В першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають найбільше”.

А от чинний Президент Петро Порошенко розкритикував ініціативу Путіна щодо подвійного громадянства між Україною і Росією. Про це Порошенко заявив під час зустрічі з представниками наукових кіл в Українському католицькому університеті у Львові. Порошенко впевнений, що всі 140 мільйонів росіян з радістю приймуть “святе українське громадянство”, але для них це – занадто висока честь.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply