Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

ФРН видасть ймовірного вбивцю Вікторії Маринової

Автор:

|

Жовтень 12, 2018

|

Рубрика:

ФРН видасть ймовірного вбивцю Вікторії Маринової

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у п’ятницю, 12  жовтня, повідомляє, що Вищий земельний суд німецького міста Целле прийняв рішення видати Болгарії підозрюваного у вбивстві директора і ведучої каналу TVN 30-річної Вікторії Маринової.

21-річний Северин Красиміров, за даними слідства, приїхав до Німеччини з болгарського міста Русе, де раніше було знайдено тіло убитої. Підозрюваний зізнався, що вдарив журналістку, але заперечує зґвалтування. Слідство має у розпорядженні достатньо доказів, що свідчать про зв’язок затриманого за підозрою у вбивстві, з місцем злочину і жертвою. Зокрема, ДНК підозрюваного збігся з біологічним матеріалом, знайденим на місці злочину. У 2007 році Северина Красимірова судили за крадіжку кольорових металів.

Про вбивство журналістки-розслідувача Вікторії Маринової стало відомо 7 жовтня. Її тіло разом з речами і автомобілем виявили на півночі Болгарії у її рідному місті Русе. Останньою темою, над якою працювала покійна, був скандал навколо розкрадання коштів фондів Європейського союзу.

Світлина: Вікторія Маринова на робочому місці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply