Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Їх полонила негода на трасі Одеса-Рені

Автор:

|

Січень 07, 2017

|

Рубрика:

Їх полонила негода на трасі Одеса-Рені

0107___06-1

Сталося це у п’ятницю, в переддень Різдва. Людей, що сподівалися зустріти Свято у теплі та затишку, сніг і вітер заблокували під селом Холмське Арцизького району Одеської області. В автомобільний затор потрапило близько сотні автомобілів. Стихія вирувала настільки, що снігоприбиральній техніці з Арцизького району не вдалося дістатися до місця події. Отож, звернулися по допомогу до Державної служби з надзвичайних ситуацій. І рятувальникам довелося напружено працювати у святковий день. Що ж, у кожного своя робота, а тут ще й належало допомогти ближнім. Врешті 7 січня спеціальна техніка таки прорвалася до затору. Людей евакуювали у село Холмське, де їх вже чекали місцеві мешканці, щоб нагодувати, обігріти і підбадьорити.

Ще один затор на Одещині утворився поблизу села Кирнички Ізмаїльського району. Тут у сніговому полоні опинилося близько двох сотень осіб. Їх теж визволили і розселили у приватних будинках і дитячому садку. На щастя, медичної допомоги ніхто не потребує. Єдиний клопіт – у селах, де так несподівано з’явилися сотні гостей, забракло хліба. Але це ненадовго, в дорогу з усім необхідним вже вирушила з Ізмаїла рятувальна експедиція.

Станом на 15:00 7 січня на території Одеської області триває сильна хуртовина, швидкість вітру – 15-20 метрів на секунду, місцями до 25-ти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply