Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Ізраїль закрив перехід на кордоні з сектором Гази

Автор:

|

Серпень 19, 2018

|

Рубрика:

Ізраїль закрив перехід на кордоні з сектором Гази

Про цей факт у  неділю, 19 серпня, повідомив координаційний центр при міністерстві оборони Ізраїлю. За офіційною інформацією, через контрольно-пропускний пункт (КПП) продовжать пропускати лише журналістів і працівників гуманітарних організацій.

Рішення прийняли після серії зіткнень на кордоні палестинців з ізраїльськими військовослужбовцями. У них, за даними міністерства охорони здоров’я Палестинської автономії, були застрелені двоє палестинців. Ще не менше 270 осіб отримали поранення. У свою чергу, представник ізраїльської армії повідомив про присутність на кордоні «тисяч палестинців», деякі з яких кидали запальні бомби і саморобні вибухові пристрої.

Ситуація у регіоні загострилася наприкінці березня, коли на кордоні Ізраїлю і сектора Гази почалися масові протести палестинців, організовані рухом ХАМАС. З кінця травня його збройні форсування почав обстрілювати Ізраїль ракетами. У липні спеціальний координатор ООН з близькосхідного мирного процесу Микола Младенов закликав обидві сторони конфлікту негайно припинити насильство.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply