Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Італійський «Мілан» стає китайським

Автор:

|

Серпень 05, 2016

|

Рубрика:

Італійський «Мілан» стає китайським

MILAN-1

А може неправильно роблять ті українці, які вимагають від Президента Петра Порошенка продати кондитерську корпорацію «Рошен»? Адже в Італії Сильвіо Берлусконі чотири рази ставав прем’єр-міністром Італії, але так і залишався власником футбольного клубу «Мілан». І лише незадовго до свого 80-річного ювілею вирішив з ним розпрощатися.

У п’ятницю, 5 серпня, в холдингу Fininvest, який належить самому пану Берлусконі, підтвердили, що справу вже можна вважати остаточно вирішено. Колишній прем’єр-міністр Італії домовився про продаж своєї частки (99,93 відсотка) у футбольному клубі «Мілан» китайському інвестору. Консорціум Sino-Europe Investment Management Changxing, часткою у якому володіє також китайський державний фонд Haixia Capital, погодився заплатити 740 мільйонів євро. Це при тому, що борги клубу становлять 220 мільйонів євро. В інвестиційних зобов’язаннях передбачено вкладення в клуб ще 350 мільйонів євро. Їх, в основному, буде витрачено на нових гравців.

Привертає увагу той факт, що у червні цього року інший китайський концерн (Suning) купив клуб «Інтернаціонале» з того ж таки міста Мілана.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply