Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Інтерпол може залишитися без України

Автор:

|

Листопад 19, 2018

|

Рубрика:

Інтерпол може залишитися без України

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у понеділок, 19 листопада, написав на своїй сторінці у мережі Facebook: «Ймовірне президентство Росії в Інтерполі – абсурдне і суперечить духу та цілям організації. У разі, якщо аргументи України та низки інших країн не будуть почуті – Україна розгляне питання про призупинення свого членства в ІСРО».

Раніше повідомлялося, що депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс закликала країни Євросоюзу вийти з Інтерполу, якщо відомство очолить його чинний віце-президент та екс-глава Національного центрального бюро Інтерполу Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації Олександр Прокопчук. Саме його називають фаворитом на цих виборах.

Інтерпол – Міжнародна організація кримінальної поліції (англійською – International Criminal Police Organization, ICPO) заснована у 1923 році. Дочасні вибори її нового очільника відбудуться 21 листопада. А все тому, що наприкінці вересня зник глава цієї поліцейської організації Мен Хунвей. Згодом стало свідомо, що він затриманий на батьківщині – в Китаї, де щодо нього ведеться розслідування у справі про корупцію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply