Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Інтернет-війна Кремля проти західних демократій

Автор:

|

Жовтень 06, 2018

|

Рубрика:

Інтернет-війна Кремля проти західних демократій

Лондонська газета «The Times» у суботу, 6 жовтня, з посиланням на американських дослідників пише, що російські тролі здійснюють у популярних соціальних мережах приховану кампанію, намагаючись маніпулювати британськими підлітками.

Зокрема, творці фейкових акаунтів позиціонують себе як прихильники книг про Гаррі Поттера, фільмів за участю Емми Уотсон і творів американської поетеси і письменниці Сільвії Плат. Крім того, через один з фінансованих Кремлем Youtube-каналів тролі поширювали дезінформацію щодо отруєння у Солсбері колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

«Те, що вони роблять, – це політична війна в промислово розвинених масштабах, і вона націлена на всю західну демократію», –  так прокоментував дії російських інтернет-тролів працівник Університету Клемсона, що у Південній Кароліні, Даррен Лінвілл, якого «The Times» характеризує як фахівця з проблем російської дезінформації. На його думку, ця кампанія в соціальних мережах здійснюється Кремлем. І вона становить собою «велику небезпеку», тому що замаскована і добре фінансується.

Світлина з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply