Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Інтенсивні бої по усьому фронту

Автор:

|

Травень 13, 2018

|

Рубрика:

Інтенсивні бої по усьому фронту

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у неділю, 13 травня, повідомляє, що минулої доби інтенсивні бойові дії тривали на всій лінії фронту. Російсько-терористичні війська 73 рази порушували режим припинення вогню. При цьому аж 20 разів застосовували 122-міліметрові гармати, 120 та 82-міліметрові міномети. Українські підрозділи вели активну оборону і неодноразово давали адекватну відповідь ворогу.

У районах населених пунктів Кримське, Новозванівка, Троїцьке Луганської області окупанти безрезультатно намагалися витіснити наших з вигідних оборонних позицій. На Маріупольському напрямку на підступах до Талаківки та Широкиного тривали бойові дії із застосуванням переважно стрілецької зброї. А на Донецькому напрямку особливо напруженою ситуація була поблизу населених пунктів Зайцеве, Верхньоторецьке, Кам’янка, Новгородське, у Авдіївській промзоні та на околицях Мар’їнки.

Є і скорботна звістка. Під час бойових дій загинув один захисник України, ще четверо поранені. Втрати ворога, за даними розвідки, – 2 убитих та 6 поранених.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply