Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Іноземна інспекційна група відвідала Донбас

Автор:

|

Грудень 03, 2018

|

Рубрика:

Іноземна інспекційна група відвідала Донбас

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) розповідає у понеділок, 3  грудня, про засідання «круглого столу» за участі представників Збройних сил України, Національної гвардії України та іноземної інспекційної групи із заходів зміцнення довіри і безпеки. Обговорено питання взаємодії військових формувань, логістики та всебічного забезпечення. Іноземців особливо зацікавив характер завдань, що стоять перед військовослужбовцями Нацгвардії у зоні ООС, їх специфіка та готовність особового складу діяти при змінах в обстановці.

З оприлюдненого у понеділок зведення з лінії фронту дізнаємося, що минула доба на фронті минула відносно спокійно. Російсько-терористичні війська загалом 7 разів відкривали вогонь по наших позиціях. І усе це ставалося із настанням темряви.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Станиця Луганська, Красногорівка, Новомихайлівка, Славне, Тарамчук та Лебединське. Важке озброєння не застосовувалось. Не постраждав жоден український військовослужбовець.

За даними розвідки, убиті три бойовики, а ще п’ять – поранені.

Вночі поточної доби ворог здійснив обстріл наших оборонних укріплень в районі Кримського із мінометів калібру 82 міліметрів. Втрат у наших лавах не допущено.

Світлина: під час засідання «круглого столу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply