Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Інформаційна атака на Петра Порошенка

Автор:

|

Січень 14, 2018

|

Рубрика:

Інформаційна атака на Петра Порошенка

Прес-служба президента України 14 січня рішуче спростувала поширене в інтернет-виданнях повідомлення про існування якихось документів, начебто поданих колись Петром Порошенком у Федеральну службу безпеки Росії (ФСБ). У заяві цю інформацію названо «низькопробною підробкою та фейком», а також міститься заклик до ЗМІ, що її пошили, принести вибачення.

А почалося усе напередодні ввечері, коли грузинський телеканал «Руставі-2» оголосив про отримання «із конфіденційних джерел» текстів, які назвав заявами Петра Порошенка до ФСБ, датованими лютим 2007 року. Тоді нинішній Президент України він був народним депутатом і його не допустили на територію Росії. В одному з оприлюднених текстів, який приписують руці Петра Порошенка, автор твердить, що не має жодного стосунку «до антиросійської кампанії» тодішнього президента Віктора Ющенка.

Не вдаючись в інші скандальні подробиці, повідомимо лише, що телеканал «Руставі-2» нині є опозиційним до влади Грузії. У тому числі він відомий прихильним ставленням до Міхеіла Саакашвілі, який нині різко виступає проти Петра Порошенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply