Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Інавгурація 45-го президента США

Автор:

|

Січень 20, 2017

|

Рубрика:

Інавгурація 45-го президента США

0120___10--3

Сьогодні, 20 січня на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні Дональд Трамп приніс присягу на вірність Конституції і країні і почав свою чотирирічну каденцію господаря Білого дому.

На церемонії були присутні екс-президенти США Джиммі Картер, Білл Клінтон і Джордж Буш-молодший з дружинами, а також безпосередній попередник Дональда Трампа в Білому домі – Барак Обама з дружиною. Присягнувши, Дональд Трамп виголосив промову, в якій подякував Бараку та Мішель Обамам і сказав, що вони були «блискучими». Однак далі новий президент почав критикувати попередників, бо вони «вкладали гроші в зарубіжну промисловість», «захищали кордони інших країн» і «витрачали трильйони доларів за океаном» на шкоду власній промисловості, армії та інфраструктурі. І врешті пообіцяв, що з цього дня «Америка – у першу чергу».

За оцінками правоохоронців, урочистості відвідали близько 900 тисяч осіб. До їх числа зарахували і простестувальників. В день інавгурації у Вашингтоні відбулися масові демонстрації американців, незадоволених перемогою Трампа на виборах. Акції подекуди переросли в безлади і зіткнення.

0120___10--1

Світлини: АР і Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply