Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Ігоря Гужву захищає колишній міністр юстиції

Автор:

|

Червень 24, 2017

|

Рубрика:

Ігоря Гужву захищає колишній міністр юстиції

У суботу, 24 червня, Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для затриманого напередодні головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви. Журналіст буде утримуватися 60 діб під вартою, але може вийти з слідчого ізолятора під заставу в 544 тис. гривень (майже $ 21 тис.). Показово, що захищати його зголосилася адвокат Олена Лукаш, яка була міністром юстиції України в часи президентства Віктора Януковича. Вона вже впевнено заявила агентству «Українські новини», що застава буде внесена найближчим часом.

Нагадаємо, що обшук у приміщенні редакції стався ввечері 22 червня. У ніч на вчора Ігоря Гужву затримали. Він, як твердить генпрокурор Юрій Луценко, вимагав і отримав $ 10 тисяч «за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика». На підтвердження цього є відео та аудіо докази. У той сам день депутат Верховної ради від Радикальної партії Дмитро Лінько підтвердив, що Ігор Гужва вимагав гроші саме у нього.

У свою чергу Ігор Гужва раніше заявив, що кримінальну справу проти нього було сфальсифіковано після критичної публікації про пана Лінька. На думку журналіста, він став жертвою провокації проти опозиційного видання.

Світлина: у залі суду Олена Лукаш та Ігор Гужва.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply