Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Ічнянський район: тривожні дні уже позаду

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Ічнянський район: тривожні дні уже позаду

Керівник гасіння пожежі на 6-му військовому арсеналі у середу, 24  жовтня, о 18-й годині оголосив про її ліквідацію. Відтак, мешканці, які змушені були евакуюватися, тепер сміливо можуть повертатися до своїх домівок.

Також уже підписано розпорядження про відновлення руху автотранспорту та залізничного сполучення в Ічнянському районі. Повітряний простір у радіусі 30 кілометрів буде відкрито з 3-ї години ночі 25 жовтня.

Тим часом залучені підрозділи і окремі фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) продовжують свою роботу. Вони розміновують забруднену територію та відновлюють пошкоджені будинки.

Нагадаємо, що перші вибухи боєприпасів на території складів у Ічнянському районі Чернігівщини пролунали вночі 9 жовтня. Через станцію Ічня тимчасово призупинили рух потягів, автомобільний транспорт пускали в об’їзд. Повітряний простір закрили у радіусі 30 кілометрів. З міста Ічні та довколишніх населених пунктів евакуювали понад 13 тисяч осіб. Постраждалих та загиблих від вибухів немає.

Світлина: розміновування території поблизу 6-го арсеналу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply