Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

І у Європі остерігаються кібератак на виборах

Автор:

|

Січень 14, 2017

|

Рубрика:

І у Європі остерігаються кібератак на виборах

0114___02--2

Голова Бундестагу (конституційний та законодавчий федеральний орган Німеччини) Норберт Ламмерт закликав представників усіх партій, що мають намір брати участь у цьогорічних парламентських виборах, забезпечити себе від можливого зовнішнього впливу та маніпуляцій під час виборчої кампанії. Про це повідомляє 14 січня «DW» з посиланням на інтерв’ю чиновника медійній групі «Finke»

Спікер переконаний – не варто й сподіватися, що сторонні сили не спробують вплинути на вибори в Бундестаг, тому «необхідно взяти на себе масштабні технічні та фінансові видатки для свого захисту». За його словами, хакери використають усі свої можливості для дестабілізації ситуації.

Норберт Ламмерт наголосив, що політичним партіям варто відмовитися від розповсюдження недостовірної інформації в інтернеті. До того ж фейкові новини та заяви не мають стати елементом досягнення політичних цілей.

Зазначимо, своїми думками щодо можливих кібератак поділився й очільник Європарламенту Мартін Шульц. «Якщо Росія справді намагалась втрутитися у вибори в США, то це має стати для нас тривожним сигналом», підкреслив політик. За його словами, варто зробити все, щоб ліквідувати зарубіжний вплив на вибори у Європі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply