Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Г’юстон: 100 тисяч пошкоджених будинків

Автор:

|

Вересень 01, 2017

|

Рубрика:

Г’юстон: 100 тисяч пошкоджених будинків

Такими є станом на сьогодні наслідки буревію «Харві» і повені, яку він приніс. Про це пише 1 вересня сайт ВВС. А ще, як і передбачалося, на хімічному заводі Arkema, що розташований у 34 кілометрах від міста, сталася пожежа.

Роботу підприємства зупинили ще у п’ятницю, зваживши на невтішні прогнози  про стихійне лихо. Однак територію залила вода, електрику довелося вимкнути, вийшли з ладу і резервні генератори. Завод виготовляє органічні пероксиди, які при високих температурах можуть бути небезпечні. А без електрики система охолодження не дії. Отож уникнути аварії просто не було можливості. Спершу надійшла інформація про вибух. Але вона не підтвердилася. Як з’ясувалося, сталася пожежа в одному з контейнерів. Хімічних викидів не зафіксовано.

З лікарні міста Бомонт, що на схід від Г’юстона через припинення подачі води вивезли хворих. Для евакуації пацієнтів з відділення реанімації довелося використати військові вертольоти. У штат Техас спрямовані ще 10 тисяч службовців Національної гвардії до тих 14 тисяч, що вже там перебувають. Агентство з охорони навколишнього середовища попереджає, що у воді можуть бути шкідливі бактерії та інші збудники хвороб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply