Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Хичій закликає до запровадження подвійного громадянства

Автор:

|

Квітень 08, 2019

|

Рубрика:

Хичій  закликає до запровадження подвійного громадянства

Президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій

Українська діаспора закликає офіційний Київ розглянути можливість запровадження подвійного громадянства. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявила президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій.

“Ми закликаємо українську владу вивчити питання запровадження подвійного громадянства й дослухатися до думки діаспори, збалансувавши при цьому безпекові аспекти”, – сказала Хичій. Водночас, вона визнала, що подвійне громадянство несе в собі певні безпекові ризики. “З одного боку, справедливими є побоювання стосовно можливого російського втручання через надання паспортів у прикордонних областях. З іншого боку, велика українська діаспора переймається долею України, хоче брати участь у вирішенні її проблем й прагне зберегти українське громадянство”, – наголосила президент КУКу. Пані Хичій додала, що Конгрес наразі не сформував власну чітку позицію з цього приводу, оскільки “усвідомлює складнощі такого кроку”.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступає на підтримку офіційного визнання Україною подвійного громадянства за умов запровадження певних “критеріїв”.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply