Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Хвиля тероризму дійшла до Сибіру

Автор:

|

Серпень 19, 2017

|

Рубрика:

Хвиля тероризму дійшла до Сибіру

У суботу, 19 серпня, у місті Сургуті Ханти-Мансійського автономного округу озброєний ножем чоловік, рухаючись однією з найбільш людних вулиць, нападав на перехожих. Поранено, за даними різних джерел, семеро або восьмеро осіб. Поліцейські, що прибули на місце події, застрелили нападника.

А далі було порушено кримінальну справу за статтею з формулюванням «замах на вбивство», що викликало бурхливу реакцію в опозиційних до кремлівського режиму інтернет-виданнях. Об’єктивні журналісти звинувачують правоохоронні органи у намірах зам’яти страшний інцидент. Ось така політика! Мовляв, Росія безпечна країна, тут не може бути тероризму.

Отже, усе хотіли списати на одинака з психічними розладами. Навіть попри те, що очевидці повідомляли у соціальних мережах щораз про нові ознаки терористичного акту. А врешті усю намальовану поліцією для столичного начальства картину зіпсувало заборонене у Росії угруповання «Ісламська держава». Воно оголосила через свій інтернет-ресурс, що бере на себе відповідальність за напад, що вже отримав неофіційну назву «Сургутська різанина».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply