Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Худих не пускатимуть у модельний бізнес

Автор:

|

Травень 06, 2017

|

Рубрика:

Худих не пускатимуть у модельний бізнес

Від сьогодні, 6 травня, у Франції починають діяти безпрецедентні правила, які на законодавчому рівні встановлюють нижню допустиму межу ваги тіла моделей. Попросту мовлячи, дівчатам заборонили демонструвати себе занадто худими. Їх, правда, за це не каратимуть. Все ж таки особиста справа. А от працедавці, що наймають на роботу надто худих моделей, можуть отримати шість місяців в’язниці і штраф в 75 тисяч євро (близько $ 82 тисячі).

Зокрема, для участі у Паризькому тижні високої моди або у фотосесіях, організовуваних у Франції, моделям доведеться надавати медичні довідки, що свідчить про відсутність значного дефіциту ваги. Встановлюватимуть це за індексом маси тіла, який на повинен бути  набагато меншим за норму.

Наступне обмеження вступить у законну силу з жовтня цього року. Воно стосуватиметься ретушування фотографій моделей. У рекламі доведеться побити відповідну позначку. Це, щоб усі знали – у реальному житті сфотографовані дівчата виглядають на так.

Виникає логічне запитання – а для чого знадобився цей закон? Відповідаємо. Таким чином міністерство охорони здоров’я Франції хоче зупинити поширення недосяжних ідеалів краси і домогтися, аби у молодіжному середовищі знизилося число випадків анорексії – захворювання, що характеризується критичним зниженням маси тіла, часто небезпечним для життя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply