Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Хуан Гуайдо закликав венесуельських громадян вийти на вулиці

Автор:

|

Квітень 30, 2019

|

Рубрика:

Хуан Гуайдо  закликав венесуельських громадян вийти на вулиці

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо оголосив про фінальний етап операції «Свобода» з повалення режиму Ніколаса Мадуро. Про це він написав у своєму Твіттері.  Гуайдо  закликав венесуельських громадян вийти на вулиці, щоб «підтримати демократичні сили і відновити свободу». Лідер опозиції зазначив, що військові, які його підтримали «прийняли правильне рішення». Міністр зв’язку та інформації країни Хорхе Родрігез назвав дії Гуайдо спробою державного перевороту. За його словами, уряд Венесуели намагається знешкодити невелику групу військових-зрадників. Міністр оборони Владімір Лопес заявив, що армія продовжує захищати конституцію і легітимну владу Венесуели, і всі державні військові підрозділи як і раніше підкоряються своєму керівництву.

Збройні прихильники Гуайдо затримали главу оборонного підприємства Cavim, генерала Карлоса Лопеса, повідомляють іспанські ЗМІ. Компанія відповідає за постачання зброї в армію Венесуели.

Організація Netblocks, яка відстежує світовий інтернет-трафік, повідомила, що державний інтернет-провайдер Cantv обмежив доступ до соціальних мереж на території Венесуели, доступ до них зараз можливий тільки через VPN.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply