Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Гуайдо : «У Венесуелі вже є незаконна військова інтервенція…»

Автор:

|

Квітень 14, 2019

|

Рубрика:

Гуайдо : «У Венесуелі вже є незаконна військова інтервенція…»

Російські та кубинські військові знаходяться на території Венесуели незаконно, так як їх приїзд не був схвалений парламентом республіки. З таким твердженням виступив лідер венесуельської опозиції Хуан Гуайдо в інтерв’ю газеті Clarin.

“У Венесуелі вже є незаконна військова інтервенція, російська і кубинська, дозвіл на яку дав Мадуро. Але тільки парламент може дозволити іноземну інтервенцію або приїзд військових”, – сказав він. За словами Гуайдо, опозиція “ніколи розглядала військовий варіант” вирішення кризи в Венесуелі. “Тільки Мадуро розглядає можливість військової інтервенції, коли розмовляє з Башаром Асадом і обіцяє перетворити країну в ще одну Сирію, і коли відкриває рейси між Тегераном і Каракасом”, – зазначив опозиціонер.

В кінці березня газета El Comercio повідомила, що літаки Ан-124 і Іл-62 з російськими військовослужбовцями та 35 т вантажу прибули 23 березня в аеропорт в Каракасі. Голова Конституційної асамблеї Венесуели Дьосдадо Кабельо підтвердив прибуття в країну двох літаків з РФ. За словами офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, фахівці з Росії прибули до Венесуели в суворій відповідності з конституцією республіки. Як підкреслила Захарова, “перебування російських фахівців на території Венесуели регулюється угодою між урядом Російської Федерації і урядом Венесуели про військово-технічне співробітництво, підписаної в травні 2001 року і своєчасно пройшли необхідні ратифікаційні процедури в обох державах”.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply