Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Хто в Криму найбільше безправний?

Автор:

|

Квітень 20, 2016

|

Рубрика:

Хто в Криму найбільше безправний?

MICT_n__16-04-20__07_Крим

На засіданні круглого столу «Тимчасово окуповані території: юридичні та дипломатичні механізми», який відбувся 20 квітня, у Страсбурзі в рамках сесії ПАРЄ,  Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив: «У звіті йдеться про те, що в тимчасово окупованому Криму утисків та переслідувань зазнають окремі незгодні з російським режимом активісти, а не кримські татари як етнічна група. Ми з цим висновком категорично не згодні».

Ці слова стосуються звіту Ради Європи про права людини в Криму. Рефат Чубаров оцінив цей документ доволі критично та вважає його суперечливим. І наголошує, що лише в будинки до татар, які проповідують іслам, вриваються правоохоронці. А те, що окупаційна влада веде проти кримськотатарського народу політику на знищення, видно із недавньої заборони діяльності Меджлісу.

Очевидно, кримські татари зацікавлені у більш об’єктивному звіті. Тому пан Чубаров нагадав про інститут Комісара з прав людини, який є у Раді Європи. Діє також кілька комітетів до компетенції яких входить захист прав людини. Тому є можливість отримати більш об’єктивний моніторинг.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply