Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Хто стежив на київською синагогою?

Автор:

|

Листопад 16, 2018

|

Рубрика:

Хто стежив на київською синагогою?

Як повідомляє у п’ятницю, 16  листопада, інформаційний портал «Інтерфакс-Україна», у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) заперечують причетність до таких дій своїх працівників. Це стало відповіддю на звинувачення у незаконному стеженні за центральної синагогою і віруючими, що пролунало раніше.

У заяві головного рабина України і Києва Моше Реувена Асмана було зазначено, що у жовтні служба безпеки єврейської громади Києва виявила осіб, які «професійно здійснювали приховане спостереження» за центральною синагогою на вулиці Шота Руставелі, а також за віруючими. Начебто були навіть ідентифіковані деякі люди, що здійснювали стеження, як причетні до НАБУ.

У відповідь на це 15 листопада в НАБУ заявили, що вони не ведуть спостереження за центральною синагогою Києва, а на відеозаписі з синагоги, який раніше був поширений в Інтернеті, зафіксовані працівники іншого української правоохоронної структури. Орган боротьби з корупцією до кінця тримає інтригу, заявляючи: «Для збереження довіри до правоохоронної системи України Бюро не називатиме, до якого саме органу належать ці особи».

Світлина: центральна синагога Києва.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply