Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Хто очолить Українську Нацполіцію?

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

Хто очолить Українську Нацполіцію?

У понеділок, 6 листопада, стали відомі імена основних претендентів на крісло керманича правоохоронного відомства. Консультативна комісія подала міністру внутрішніх справ Арсену Авакову три кандидатури: Костянтина Бушуєва – заступника голови Нацполіції, Андрія Вишневського – директора «Координаційного центру з надання правової допомоги» та Сергія Князєва – начальника Департаменту карного розшуку Нацполіції. Про це повідомив секретар комісії Євген Захаров. За його словами пана, з міністром вже була проведена «змістовна дискусія» щодо професійних якостей кандидатів. Вони, зрозуміло, повинні особисто поспілкуватися з Арсеном Аваковим. За висновками комісії, всі троє, кожен по-своєму, заслуговують бути призначеним на цю посаду. Ім’я переможця конкурсу назвуть вже найближчими днями.

Нагадаємо, на посаду очільника Нацполіції зголосилося 70 претендентів. З них 24 особи не підійшли під кваліфікаційні вимоги; 3 – відмовилися брати участь у конкурсі. Далі з 43-х , які пройшли тестування на логіку та загальну ерудицію, комісія обрала 10 найкращих. А зрештою, після співбесіди, виокремили трьох основних кандидатів.

Зазначимо, голову Нацполіції подає на затвердження Кабміну міністр внутрішніх справ. Однак цього разу Арсен Аваков створив консультативну конкурсну комісію, яка мала запропонувати міністру основні три кандидатури. Туди увійшли як іноземні представники з США, Канади та Данії, так і українські.

Світлини: УНІАН, Роман Романюк/УП.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply