Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Хто очолить ХДС після Анґели Меркель?

Автор:

|

Листопад 03, 2018

|

Рубрика:

Хто очолить ХДС після Анґели Меркель?

Запитання наразі залишається відкритим. Але у суботу, 3 листопада, свій варіант відповіді в інтерв’ю інформагенції DPA висловив колишній міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель. Він назвав вірогідним наступником Анґели Меркель на посаді голови Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Фрідріха Мерца – в минулому євродепутата та лідера фракції ХДС / ХСС у бундестазі.

До слова, згідно з опитуванням, проведеним соціологічним інститутом Civey на замовлення газети «Die Welt», 49% німців вважають, що Фрідріх Мерц зможе поліпшити рейтинг ХДС, який зазнав втрати, зокрема, на недавніх виборах у ландтаг федеральної землі Гессен.

А Зігмар Габріель пішов у своїх припущеннях далі, прогнозуючи націленість Фрідріха Мерца на найвищу посаду в державі: «Думаю, будь-який голова ХДС в принципі може претендувати на те, щоб стати наступним канцлером. Чи скаже він про це зараз чи ні, це інше питання. Але навіщо комусь прагнути стати головою ХДС, якщо він не хоче бути наступником Меркель?»

Як відомо, 29 жовтня Анґела Меркель заявила, що відмовиться від посади голови ХДС, яку займає вже 18 років, але залишиться канцлером ФРН до наступних виборів в бундестаг в 2021 році. А після цього не буде більше висувати свою кандидатуру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply