Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Хто був неправий на бухарестському «Майдані»?

Автор:

|

Серпень 13, 2018

|

Рубрика:

Хто був неправий на бухарестському «Майдані»?

Військова прокуратура Румунії у понеділок, 13 серпня, повідомила про початок розслідування дій жандармерії на недавніх акціях протесту. Це зумовлено трьома десятками заяв від потерпілих із скаргами. Всіх підозрюваних у порушенні закону допитають, будуть вивчені звіти жандармів, а також відеозаписи, зняті працівниками сил безпеки, журналістами та учасниками протестів.

10 серпня в Румунії відбулися демонстрації проти політики прем’єр-міністра Румунії Віорики Денчіле. У Бухаресті на вулиці вийшли кілька десятків тисяч осіб. Сталися непоодинокі сутички протестувальників із жандармерією, яка застосувала водомети і сльозогінний газ. Як наслідок – понад 400 людей звернулися за медичною допомогою. Пізніше президент Румунії Клаус Йоханніс засудив поведінку поліцейських і зажадав пояснень від міністра внутрішніх справ.

Тим часом жандарми вважають свої дії «відповідним» реагуванням на вчинки демонстрантів. Як твердять правоохоронці, десятки учасників акції, перш за все футбольні фанати, кидали в них каміння і пляшки.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply