Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Грузія зміцнює співпрацю з НАТО

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

Грузія зміцнює співпрацю з НАТО

Агресивна політика Росії змушує сусідні держави наполегливо дбати про власну безпеку й шукати союзників. Особливо це актуально там, де Москва всіляко підтримує сепаратистські тенденції і навіть вже вдалася до прямого військового втручання. Сьогодні, 10 квітня, у Тбілісі розпочав роботу дводенний Форум громадської дипломатії НАТО-Грузія.

Після його офіційного відкриття прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі, коментуючи подію кореспондентові турецької агенції «Анадолу», наголосив: «Участь в євроатлантичної сім’ї є невід’ємною частиною нашого бачення майбутнього Грузії. Це суверенне рішення Грузинської держави і народу».

Заступник генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Таджан Ілдем нагадав, що такий Форум відбувається вже вдруге. Окрім того, в останні 10 років проведено низку заходів з метою підвищити у Грузії рівень обізнаності про Північноатлантичний альянс. А загалом Форум має велике значення в плані демонстрації нинішніх міцних партнерських відносин між Грузією і НАТО. Мовляв, хай Кремль бачить і розуміє, що тут вже діють механізми, покликані створити передумови для практичного співробітництва.

Зрозуміло, що не обійшлося й без згадки про Україні. Зокрема, Таджан Ілдем заявив: «Зазначу також, що анексія Криму Росією в 2014 році і її агресивна політика на сході України призвели до хаосу на великій території, в тому числі на Кавказі і в Чорноморському регіоні».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply