Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Грузія: влада радіє, опозиція обурюється

Автор:

|

Жовтень 09, 2016

|

Рубрика:

Грузія: влада радіє, опозиція обурюється

1009___02-3

У неділю, 9 жовтня, надходять повідомлення про підсумки виборів до грузинського парламенту, що відбулися напередодні. Після того, як опрацьовано 82% даних, правляча партія «Грузинська мрія – Демократична Грузія» має 49,26% голосів, а заснований та очолюваний колишнім президентом країни Міхеілом Саакашвілі «Єдиний національний рух» лише 26,46%. Ймовірно, що прохідний 5-відсоткової бар’єр вдасться подолати партії «Альянс патріотів Грузії – Об’єднана опозиція». Зрозуміло, що це лише попередні й аж ніяк не офіційні підсумки. Але принципово картина по завершенні всіх підрахунків змінитися вже не може.

Натомість симпатики екс-президента, а нині – голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі у ніч на неділю, 9 жовтня, розпочали акцію протесту біля будівлі Центральної виборчої комісії у Тбілісі. Лідери й активісти «Єдиного національного руху» твердять, що вибори фальсифікуються, а  прихильники «Грузинської мрії» здійснюють погроми на тих виборчих дільницях, де перемагає опозиція.

Нинішній президент країни Георгій Маргвелашвілі, виступаючи на брифінгу в Тбілісі, подякував співгромадянам за активність (в голосуванні взяли участь 51,63% загального числа виборців). При цьому глава держави заявив: «Вважаю, що вибори 8 жовтня, отримають оцінку як вибори високого стандарту».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply