Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Грузія не поспішає «миритися» з Росією

Автор:

|

Січень 30, 2017

|

Рубрика:

Грузія не поспішає «миритися» з Росією

Як відомо, у вересні 2008 року, після російської агресії та визнання Москвою незалежності Абхазії і Південної Осетії, дипломатичні відносини між двома країнами були розірвані. Наразі уряди вдаються, при потребі, до посередництва посольств Швейцарії у Москві та Тбілісі. Однак останнім часом у російській пресі з’явилися повідомлення, начебто грузинська влада готова повернутися до колишнього рівня стосунків. Більше того, навіть розпочала відповідні переговори.

Цю інформацію 30 січня спростував у ексклюзивному інтерв’ю для «Радіо Свобода» спеціальний представник прем’єр-міністра Грузії щодо врегулювання відносин з Росією Зураб Абашидзе: «Питання про відновлення дипломатичних відносин між Грузією і Росією може бути поставлене лише після того, як почнеться процес справедливого врегулювання конфліктів навколо Абхазії і Південної Осетії».

Таким чином офіційний Тбілісі послідовно дотримується державницької лінії на відновлення територіальної цілісності Грузії. А оскільки зовнішньополітична агресивність Росії наростає, сподіватися будь-яких переговорів про відновлення дипвідносин не доводиться. З цього приводу Зураб Абашидзе зауважив, що не видно жодної позитивної динаміки, а є лише негативна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply