Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

ГРУ давно стежило за Сергієм Скрипалем

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

ГРУ давно стежило за Сергієм Скрипалем

Як повідомляє у середу, 10 жовтня, Чеське радіо, йдеться тут про офіцерів російського Головного розвідувального управління (ГРУ), що відомі під іменами Руслан Бошіров і Олександр Петров. Виявляється, вони почали стежити за колишнім подвійним агентом Сергієм Скрипалем не пізніше, ніж за 3,5 року до його отруєння. Обидва під прикриттям прибули до Чехії у жовтні 2014 року. Тоді ж в країну повинен був приїхати Сергій Скрипаль, щоб надати допомогу в розкритті ймовірних російських шпигунів.

Як твердять, чоловік з паспортом на ім’я Олександра Петрова з 13 по 16 жовтня жив у місті Остраві на сході Чехії, після чого приїхав до Праги. Другий передбачуваний отруйник Руслан Бошіров прибув до Праги 11 жовтня. Їх візитом зацікавилися чеські спецслужби, а також Національний центр боротьби з організованою злочинністю (NCOZ). Сам Сергій Скрипаль приїхав до Чехії у другій половині жовтня 2014 року.

Світлина: особи, відомі як Руслан Бошіров і Олександр Петров, під час телевізійного інтерв’ю всіляко заперечували свій зв’язок з російською розвідкою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply