Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Греція знову викликає інтерес у інвесторів

Автор:

|

Серпень 20, 2018

|

Рубрика:

Греція знову викликає інтерес у інвесторів

У понеділок, 20 серпня, закінчується термін дії третього пакета фінансової допомоги Греції від Європейського Союзу. Надалі уряд Алексіса Ципраса має намір самостійно залучати кошти на ринках капіталу.

Як заявив очільник Єврогрупи Маріо Чентеро, здійснені у Греції реформи дозволили закласти основу для «здорового і постійного» зростання економіки. На його думку, процес тривав значно довше, ніж очікувалося, проте тепер вже з’являються фінансові надлишки в бюджеті і торгівлі, а також знижується рівень безробіття.

У Німеччині вважають, що грецька економіка знову почала становити собою інтерес для інвесторів. Очільник Федеральних об’єднань німецької промисловості (BDI) Йоахим Ланг з цього приводу заявив: «Благополучний кінець європейської програми допомоги – позитивний сигнал для самої Греції і для всього Євросоюзу».

Втім, колишній міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс в інтерв’ю німецькій газеті «Bild» розкритикував нинішній стан справ: «Греція стоїть на тій же точці, в тій же чорній дірі, і з кожним днем ​​щораз більше у ній грузне, в тому числі через те, що приписи кредиторів перешкоджають інвестиціям і споживанню».

Світлина: прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply