Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Грема Філліпса вигнали з британського парламенту

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

Грема Філліпса вигнали з британського парламенту

Журналіста, що системно співпрацює із російськими провладними ЗМІ та висвітлює події на окупованих територіях, вивели із зустрічі, присвяченої 25-ій річниці встановлення дипломатичних зв’язків між Великою Британією та Україною. Про це 24 січня повідомив сайт «ВВС». Підставою стали неоднозначні вигуки пана Філліпса. «Чому Лондон підтримує Київ, коли українські війська стріляють по мирних жителях Донбасу?», – кричав, наприклад, журналіст. У відповідь учасники заходу почали обурюватися та назвали його «брехуном». Провокативний виступ журналіста можна переглянути на його сторінці у Твіттері.

Тим часом свою позицію щодо інциденту висловила український посол у Великі Британії Наталія Галібаренко: «Ніхто не зможе зіпсувати українсько-британські відносини. Навіть такий російський маріонетковий пропагандист, як Філліпс, якого поліція видворила з парламенту Британії».

Зазначимо, діяльність Грема Філіпса неодноразово супроводжувалася скандалами. У вересні 2016 року журналіст під час обміну полоненими образив важкопораненого українця Володимира Жемчугова, в якого немає рук та проблеми із зором. Пан Філіпс тиснув на військового провокативними запитаннями та намагався дізнатись «кому ти зараз потрібен безрукий?».

У відповідь Україна просила офіційний Лондон призупинити «пропагандистську діяльність Грема Філліпса». Однак у посольстві заявили, що «Україна сама має відреагувати на його дії, якщо він порушив українське законодавство», адже британських законів він не порушував .

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply