Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

«Град» перед тишею

Автор:

|

Грудень 24, 2016

|

Рубрика:

«Град» перед тишею

1224___01-3

Як ми вже повідомляли, 21 грудня члени Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України вирішили, у зв’язку з майбутніми святами, встановити на Донбасі режим повного припинення вогню з 00 годин 24 грудня. Наскільки це вдалося, сказати важко, бо маємо два повідомлення, що суперечать одне одному.

Вранці цього дня керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-майор Анатолій Петренко підтвердив факт запровадження «всеосяжного, стійкого, безстрокового припинення вогню» і доповів, що «по всій лінії зіткнення встановлена тиша». Тим часом прес-центру штабу АТО ближче до полудня повідомив,  що вже через 25 хвилин після опівночі окупанти відкрили вогонь по українських позиціях в районі Жовтого. Згодом було ще чотири таких провокації поблизу інших населених пунктів. В усіх випадках застосовувалася лише стрілецька зброя.

А от до початку режиму тиші у зоні бойових дій було по-справжньому гаряче. Оприлюднене 24 грудня зведення прес-центру штабу АВТО інформує, що минулої доби ворог пів сотні разів відкривав вогонь. З гармат, мінометів, озброєння бойових машин піхоти (БМП) і навіть реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град», з яких обстріляно Сизе Луганського напрямку.

І поки терористи нищать, наші – відновлюють. Як це зробила, наприклад, група цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» щодо будинку культури одного з населених пунктів зони АТО (на світлині).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply