Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Гострі запитання Вікторові Медведчуку

Автор:

|

Березень 30, 2018

|

Рубрика:

Гострі запитання Вікторові Медведчуку

Кум російського президента і лідер громадської організації «Український вибір», про прямі контакти якого з пресою давно не було чути, нарешті перервав мовчання. У п’ятницю, 30 березня, інтерв’ю з Віктором Медведчуком оприлюднило інтернет-видання «BBC Україна».  У цій розмові було поставлено кілька дуже принципових запитань.

Зокрема, журналісти не упустили слова генерального прокурора Юрія Луценка про вивчення «ймовірної причетності» Віктора Медведчука до діяльності Наталії Савченко та Володимира Рубана. Перш  за все інтерв’юований повідомив про намір подати до суду на пана Луценка позов про захист честі й гідності. А стосовно Надії Савченко, то Віктор Медведчук заявив, що з нею у нього взагалі жодних контактів ніколи не було, і додав: «Я займався питанням звільнення Савченко і вважаю, що зробив дуже багато для того, щоб вона була звільнена з російської в’язниці і приїхала в Україну. Ні до цього, ні після цього я з нею не встиг познайомитися, я не вважав це за необхідне для себе». А з Володимиром Рубаном у них відбулася лише одна епізодична зустріч.

Також Віктор Медведчук розповів, що підтримує зв’язок з Петром Порошенком і Володимиром Путіним не за допомогою телефону. При цьому зазначив, що зустрічається з російським Президентом в міру необхідності й не знає точно, чи це трапляється частіше, ніж з Президентом України. Очільник «Українського вибору» уточнив, що з Петром Порошенком обговорює мирне врегулювання на Донбасі й звільнення людей, а ні те, ні інше неможливо зробити без Володимира Путіна. А далі визнав, що таки виконує у цьому процесі функції неформального посла.

Світлина: Володимир Путін і Віктор Медведчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply