Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Горіли чіпси, палали…

Автор:

|

Липень 20, 2018

|

Рубрика:

Горіли чіпси, палали…

Про особливу пожежу розповідає у п’ятницю, 20 липня, інтерент-видання ВВС. Її спричинило наразі незрозуміле самозаймання кукурудзяних чіпсів на фабриці в американському місті Остіні (штат Техас). Як повідомила місцева пожежна служба, горіли фасад будівлі і ящики з бракованою продукцією. При цьому наголошено, що кілька великих коробок з відходами виробництва вже загорялися кілька днів тому, а тепер вогнеборцям довелося повертатися.

На своїй facebook-сторінці пожежники написали: «Кукурудзяні чіпси відіграють важливу роль для місцевого бізнесу. І ми їх сприймаємо серйозно, тому що з ними ми споживаємо таку важливу їжу, як чилі кон кесо, соус сальса, начо й інші всілякі смаколики, такі необхідні техасцам для повноцінного життя і комфорту. Тож уявіть наше хвилювання, коли нас викликали на пожежу через займання на фабриці з виробництва кукурудзяних чіпсів. І не один раз, а двічі!».

Як з’ясувалося, на фабриці експериментували з новими способами позбавляння від відходів, що виникають при виробництві чіпсів, але щось пішло не так. Відтак пожежники, щоб не повертатися втретє, втопили всі коробки з відходами, які не зачепив вогонь, щоб уникнути ризику нового самозаймання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply