Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Гопко:”СБУ, правоохоронні органи мають дати цьому оцінку”

Автор:

|

Березень 22, 2019

|

Рубрика:

Гопко:”СБУ, правоохоронні органи мають дати цьому оцінку”

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв прийняв у своїй резиденції в підмосковних Горках кандидата в президенти України Юрія Бойка і главу політичної ради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука. Про це 22 березня повідомляє ТАСС. За даними видання, розмова йшла про газову взаємодію між країнами. У зустрічі також брав участь голова «Газпрому» Олексій Міллер. Він заявив, що російський монополіст готовий взяти участь в «створенні газотранспортного консорціуму на Україні». При цьому Юрій Бойко, який колись очолював український «Нафтогаз», заявив, що Україні потрібні контракти з Росією на прямі поставки газу. «Газпром» готовий до таких переговорів, однак про ціну говорити поки рано, уточнив Міллер.

Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко прокоментувала цю зустріч так: “СБУ, правоохоронні органи мають дати цьому оцінку. Так само, як і щодо всіх тих корупційних схем, де задіяні ці люди. Варто згадати ще попередні справи, які, на жаль, не були розслідувані ГПУ, зокрема, про “вишки Бойка”. Думаю, у наших правоохоронних органів мало би бути дуже багато питань до Бойка і Медведчука. Але через відсутність державницької позиції до цієї п’ятої колони в Україні ми й маємо таку картину”.

За її словами, факт цієї зустрічі є неприпустимим, зважаючи на агресію Росії проти України.

“Їхати до Росії на поклон або їхати туди за підтримкою чи фінансовим ресурсом – сам факт цього візиту є більш ніж промовистим. Коли український парламент визнає Росію країною-агресором, коли з 8 березня на фронті загинуло п’ятеро військових і близько 20-ти є пораненими, коли Росія не зробила жодної поступки у звільненні українських громадян – чи то полонених моряків, чи то політичних в’язнів, чи то заручників, коли ми бачимо якими пришвидшеними темпами відбувається мілітаризація Криму і Азовського моря, то факт цієї зустрічі має сказати людям, чиї інтереси вони представляють”, – додала політик.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply