Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Головне не участь, а провокація

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

Головне не участь, а провокація

Заборона в’їзду в Україну російській співачці Юлії Самойловій зусиллями кремлівської пропаганди вже стала загальноєвропейською темою. Сьогодні, 4 квітня, до неї звернувся навіть Президент України, який перебуває з офіційним візитом у Латвійській Республіці. Спілкуючись з журналістами, Петро Порошенко сказав: «Як відомо, Росії не потрібна була участь у «Євробаченні», їй потрібна була провокація».

Окрім того, 4 квітня українські Інтернет-портали повідомляють про оприлюднену напередодні відповідь Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) на лист генерального директора Європейської мовної спілки (ЄМС) Інгрід Делтенре Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. Як відомо, у тексті не важко розгледіти погрожу застосування санкцій проти України у зв’язку із забороною в’їзду російської конкурсантки.

НСТУ наголошує на беззаперечному факті – жодна інша країна, крім Росії, не має підстав оскаржувати таку кваліфікацію дій Юлії Самойлової, оскільки жодна європейська країна не визнає приналежність Криму Росії. Також висловлено подив, чому пані Делтенре підтримує російську сторону в тому, що є політичною провокацією.

«Вимога скасувати рішення Служби безпеки України, ухвалене в межах її законних повноважень, як і теза про узгодження рішень Служби безпеки України з Європейською мовною спілкою, можуть бути розцінені як втручання у внутрішні справи України, що виходить за межі повноважень ЄМС і завдань конкурсу «Євробачення», – гостро сказано у заяві НСТУ.

На світлині: генеральний директор ЄМС Інгрід Делтенре.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply