Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Голова Пентагону назвав Росію головною загрозою для безпеки США

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Голова Пентагону назвав Росію головною загрозою для безпеки США

main

Американське оборонне відомство назвало п’ять глобальних загроз для безпеки США.  Виступаючи 17 березня на слуханнях у комітеті з питань збройних сил Сенату США, голова Пентагону поставив на перше місце в списку потенційних загроз Росію. Також представники оборонного відомства бачать небезпеку з боку Китаю, Північної Кореї, Ірану і міжнародного тероризму.

Під час слухання члени Сенату розглядали оборонний бюджет країни на 2017 рік. “Сьогоднішня ситуація в сфері безпеки кардинально відрізняється від того, що ми спостерігали на протязі останніх 25 років. Вона вимагає пошуку нових, більш ефективних підходів”, – цитує Ештона Картера прес-служба міністерства оборони США.

Пентагон розраховує отримати на свої потреби в 2017 фінансовому році 582,7 млрд доларів. З них 523,9 млрд доларів складуть базовий бюджет військового відомства, а решта буде направлено до фонду проведення термінових операцій за кордоном. Саме така сума, підкреслив Картер, здатна покрити поточні і знову виникаючі загрози безпеці США.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply