Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Голосування у другому турі виборів Президента в Україні завершене

Автор:

|

Квітень 21, 2019

|

Рубрика:

Голосування у другому турі виборів Президента в  Україні  завершене

Петро Порошенко визнав поразку на виборах президента України. Про це він заявив під час виступу в своєму передвиборному штабі. «Результати екзит-полів очевидні. Вони дають підстави зателефонувати моєму опонентові і привітати його, вперше в історії України, як це роблять у цивілізованих країнах », – сказав Порошенко. На його думку, вибори пройшли відповідно до принципів демократії.

” А з 22 квітня нам треба об’єднатися і боронити Україну, нам потрібні спільні зусилля. Вже наступного місяця я залишу пост глави держави. Так вирішила більшість Українців, я сприймаю це рішення. Я піду з офісу, але хочу твердо наголосити: я не йду з політики, я залишаюся у політиці, буду надалі боротися за Україну”, – зазначив Президент.

“Ми маємо захистити європейську та євроатлантичну стратегії: ті принципи, цілі, рубежі, на які ми вийшли за 5 років. І які тепер, на жаль, поставлені під загрозу. Наша команда буде захищати курс на членство в ЄС та НАТО, бо лише у цій найпотужнішій та найсильнішій безпековій організації ми можемо гарантувати безпеку України та безпеку кожного її громадянина від Росії як країни-агресора”, – додав Петро Порошенко.

За результатами Національного екзит-полу станом на 18:00, на виборах Президента України Володимир Зеленський набирав 73,2% голосів виборців, а чинний глава держави Петро Порошенко — 25,3%.

За результатами екзит-полу телеканалу “1+1” станом на момент завершення голосування у другому турі президентських виборів, у Володимира Зеленського – 72,7% голосів,  у Петра Порошенка – 27,3%.

За даними ЦВК, явка виборців станом на 20:00 склала 62,26%. Поліція України станом на 20:00 отримала 1167 повідомлень про порушення на президентських виборах, відкрито 15 кримінальних справ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply