Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Хочете американську візу – назвіть nickname!

Автор:

|

Березень 30, 2018

|

Рубрика:

Хочете американську візу – назвіть nickname!

«Українські національні новини» (UNN) у п’ятницю, 30 березня, повідомляють, що  Державний департамент США має намір запровадити нововведення, а яким вимагатиме інформацію про імена користувачів у соцмережах від усіх, хто хоче отримати візу. Окрім того, йдеться ще про попередні електронні адреси та номери телефонів.

Нові правила застосовуватимуть практично до всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За попередніми оцінками, це вплине на 710 тисяч заявників на імміграційну візу і на 14 мільйонів не імміграційних. Якщо такі вимоги ухвалять, то у заявках на візу з’явиться перелік соціальних мереж і потрібно буде надати (при наявності) всі свої імена у них за останні 5 років.

Окрім іншого, у заяві буде питання про те, чи брали участь члени сім’ї заявника у терористичній діяльності. Тільки претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз зможуть уникнути цих вимог. Зазначено, що дані про сторінки в соцмережах, електронну пошту та номери телефонів почали вимагати від заявників і раніше. Але лише від тих, кого з якихось причин вибрали для додаткової перевірки. Наприклад, це стосується людей, які подорожували територіями, що контрольовані терористичними організаціями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply