Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Хоч би втримався фронт санкцій проти Росії

Автор:

|

Травень 28, 2016

|

Рубрика:

Хоч би втримався фронт санкцій проти Росії

грек--фото2

Зазвичай, крайні праві націоналісти та ліві радикали є непримиренними ворогами. Однак за якимсь незбагненним мотивом у Європі вони об’єднані любов’ю  до Росії.

Як ми вже повідомляли, вранці 28 травня інформагенції почали активно тиражувати повідомлення з Греції, куди напередодні прибув з візитом російський президент Володимир Путін. Але у цій замітці процитуємо не його, а сказане тамтешнім прем’єр-міністром Алексісом Ціпрасом: «Ми неодноразово говорили, що порочне коло мілітаризації, риторики холодної війни і санкцій непродуктивне». Алексіс Ципрас є лідером коаліції радикальних лівих сил (СІРІЗА). І ось він заявляє, що в санкції проти РФ немає необхідності. Але ж саме путінської доби Росія демонструє винятковий мілітаризм і знову намагається поділити світ за схемою часів «холодної» війни! І тим не менше грецький політик лівого спрямування вдається до такої ж лексики, як і націоналісти Австрії та Франції. Очевидно, Кремль вживає усіх заходів, об прорвати фронт блокади, яким оточений з часів анексії Криму та окупації частини Донбасу.

Залишаться сподіватися, що уряд Греції не надто вільний у своїх вчинках і багато в чому залежить від Євросоюзу. А на самміті «Великої сімки» щойно заявлено, що її лідери не мають наміру ініціювати скасування санкцій проти Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply