Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Хоч без медалей, зате гонорово!

Автор:

|

Серпень 13, 2016

|

Рубрика:

Хоч без медалей, зате гонорово!

OOOOO-box-2

13 серпня інформагенції України розповідають, як попереднього дня виступили наші спортсмени на Іграх ХХХІ Олімпіади. Медалей наразі більше не стало, зате маємо реальні шанси на них у змаганнях, які ще тривають.

А ті, що завершилися вчора, принесли українцям три п’ятих місця. Одне з них дісталося у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем Андрію Говорову. Ще два зайняли наші важкоатлети. У ваговій категорії до 85 кг 22-річний дебютант Олександр Пелешенко у двох вправах досяг результату 385 кг. При цьому підняв у поштовху штангу вагою 210 кг, що є новим рекордом України. А 20-річна Ірина Деха, для якої це теж перші Ігри в кар’єрі, стала п’ятою із сумою 247 кг.

У стрільбі з швидкострільного пістолета успішно завершили перший кваліфікаційний день Павло Коростильов (3 місце) та Роман Бондарук (18 місце). А прапороносець нашої збірної Микола Мільчев після першого кваліфікаційного дня змагань із стендової стрільби посідає 4 місце з результатом 74. До півфіналу жіночого Олімпійського турніру із стрибків з 3-х метрового трампліну вийшли Олена Федорова (10 місце) та Анастасія Недобіга (12 місаце).

Успішно стартувала на олімпійському турнірі з боксу серед жінок у ваговій категорії 51 кг наша Тетяна Коб (на світлині). Українка одержала перемогу з рахунком 2:1 в поєдинку з болгаркою Станімірою Петровою. Тепер 16 серпня буде боротися з британкою Ніколою Адамс за путівку до півфіналу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply